розробимо разом з вами

Проект одноповерхового будинку

Проект одноповерхового будинку у Полтаві

Проект одноповерхового будинку – це продуманий до дрібниць документ, який передбачає оптимальні рішення для подальшої експлуатації житла. Архітектурне бюро А – компанія з 28-річним досвідом роботи у сфері планування приміщень різного призначення. Команда фахівців дбає не тільки про функціональність і зовнішню привабливість будівель. Ми намагаємося проєктувати таким чином, щоб клієнти могли суттєво заощаджувати кошти у процесі будівництва. В умовах кризи подібна спрямованість є особливо цінною.

Замовляючи проектування одноповерхового будинку, люди усвідомлюють, що саме такі будівлі є найбільш комфортними. Адже бігати сходами протягом дня доволі виснажливо, і більш практично пересуватися у просторі без подолання численних щаблів. Одноповерхівку також вважають найбільш прийнятним вибором для сімей з маленькими дітьми або літніми родичами – відсутність сходів гарантує додаткову безпеку.

Проект одноповерхового будинку: ціна та особливості планування

Купити проект одноповерхового будинку варто вже тому, що подібні споруди вимагають відповідального підходу до будівництва. Планування має враховувати безліч нюансів, і багато з них згодом виявляються життєво важливими. Незважаючи на те, що побудувати багатоповерховий будинок часто обходиться дешевше, полтавське бюро АБА пропонує доступні варіанти. Оптимальних результатів ми досягаємо різними способами, і всі вони дозволяють компенсувати витрати. Істотну роль у здешевленні будівництва грають:

 • відсутність дорогих перекриттів між поверхами;
 • мінімальна кількість висотних робіт;
 • зниження бюджету на зведення стін;
 • нижча ціна зовнішнього та внутрішнього оздоблення.

Проект одноповерхового будинку з гаражем або будь-якими іншими необхідними прибудовами має особливості, про які замовнику потрібно знати заздалегідь.

Звичайно ж, у такому випадку для спорудження житла на кілька сімей знадобиться більше площі, ніж під час будівництва багатоповерхівки. Але проєкт одноповерхового будинку на дві сім’ї (або навіть більше) має безліч переваг:

 • сімейне життя концентрується одному рівні;
 • будівлі чудово гармонують з ландшафтом, дозволяють постійно відчувати контакт із природою;
 • проект одноповерхового будинку з терасою чи великими заскленими площами дуже привабливий для інвесторів – люди таке житло дуже люблять і готові платити за нього;
 • одноповерхова споруда приваблює кількістю вільного простору, дають можливість створення відкритих інтер’єрів, дозволяєть зоровий поділ приміщень на зони.

Варто знати, що будинок, навіть найменший, можна візуально збільшити, банально відкривши вікна. У багатоквартирній будівлі це неможливо.

Як здійснюється проектування одноповерхівок?

Команда АБА – це колектив освічених та цілеспрямованих дизайнерів, архітекторів, проектувальників та візуалізаторів. Основні принципи діяльності – раціональне використання доступних ресурсів, чіткий розподіл обов’язків, відповідальність за кожний етап виконання робіт. Наші проекти завжди передбачають:

 • грамотне використання простору;
 • чітке та продумане зонування приміщень;
 • ергономіку всіх функціональних елементів;
 • професійне планування інженерних систем

Створюючи проєкти, передбачаємо зручні у використанні комунікації, розробляємо оптимальне прокладання водопроводу, каналізації. Забезпечуємо системи кондиціювання та освітлення.

Зверніть увагу на проекти одноповерхових будинків з каміном – це шанс отримати тепло та затишок, куточок, де можна повноцінно розслабитись, «очиститися» від втоми та негативної енергетики. Крім того, камін – це додатковий елемент обігріву, що в холодну пору року стає гарною підмогою навіть за наявності ефективної опалювальної системи.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Одноповерхові будинки для вузьких ділянок: проекти з індивідуальним підходом для нестандартних умов

Якщо ваша ділянка грішить нерівностями, або дуже невеликими розмірами – не варто впадати у відчай. Архітектурне бюро А має досвід створення ексклюзивних проєктів, які дають змогу отримати комфортне житло за обмежених можливостей. Все, що вам потрібно – звернутися до фахівця за консультацією, дочекатися кількох варіантів ескізів та обрати найкращий.

Дбати про дрібниці нашим клієнтам не доводиться – забезпечуємо будинок «під ключ», від ідеї та до заключних декоративних штрихів. Будова, зведена під пильним контролем архітектора, стане затишним куточком для кількох поколінь. А якщо ви згодом забажаєте внести зміни до планування – із задоволенням втілимо нову ідею у життя.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект одноповерхового будинку : часті питання

  Проект одноповерхового будинку - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (18 голосів, у середньому 4.6 з 5)