розробимо разом з вами

Проект котеджів з терасою

Проект котеджів з терасою

Заміський будинок завжди асоціюється із затишком, комфортом і приємним дозвіллям на свіжому повітрі. Важко уявити сніданок чи обід, а також свята на природі без тераси, оскільки цей елемент дає змогу мешканцям котеджу проводити час на повітрі за будь-якої погоди. Дощ чи спекотне сонце не страшні, якщо можна сховатись під великим навісом біля будинку.

Замовити проектування стильного котеджу з терасою за низькою ціною можна в «Архітектурному бюро А». Співробітники нашої компанії створюють проекти з урахуванням побажань замовників, актуальних дизайнерських та архітектурних трендів і сучасних стандартів безпеки. Кваліфіковані інженери, проектувальники та дизайнери розроблять план майбутнього будинку з терасою з нуля. Водночас вартість послуг залишається доступною.

Основні характеристики та склад проекту

Про котедж з терасою замислюється багато українців. Це можливість перебратися подалі від міської метушні та шуму мегаполісу, щоб проводити більше часу з рідними та близькими. Тому проектування будинку потрібно довірити кваліфікованим дизайнерам-проектувальникам та інженерам, які знайомі зі специфікою таких будівель. Команда «Архітектурного бюро А» відповідально працює над планом, використовуючи просунуті методики та архітектурні тренди.

Працюючи над проектуванням котеджів з терасою, фахівці оформляють такі документи, що необхідні для початку будівельних робіт:

 • проект будинку з докладним технічним описом (тераси, мансарди, покрівлі, гаража та інших доповнень);
 • креслення всіх поверхів, житлових і нежитлових зон із плануванням;
 • схеми прокладання комунікаційних та електричних систем.

Дизайнери, проектувальники та інженери «Архітектурного бюро А» створюють проекти з нуля незалежно від площі майбутньої будівлі, а також розміру земельної ділянки. Ми розробляємо плани котеджів для втілення навіть найнестандартніших ідей замовників.

Тонкощі розробки проекту

Команда нашої компанії використовує авторські напрацювання, актуальні тренди в дизайні та архітектурному мистецтві для створення проектів житлових заміських будинків із терасою «під ключ». Кваліфіковані проектувальники та інженери «Архітектурного бюро А» надають послуги з проектування котеджів, незалежно від складності проекту. Ми продумуємо кожну деталь вашого майбутнього будинку з терасою, забезпечимо ефективне використання всього корисного простору, створимо затишну атмосферу в кожному приміщенні.

Розпочати будівельні роботи можна відразу після узгодження всієї проектної документації. Наша команда надає весь комплект документів, які потрібні для втілення мрії про свій будинок.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Переваги «Архітектурного бюро А»: чому для проектування котеджу з терасою краще вибрати нашу компанію?

Діяльність нашої компанії спрямована на проектування будівель різної площі та планування. Ми уважно працюємо над проектами з нуля, дотримуючись стандартів якості та безпеки. Розробляємо плани котеджів для сезонного чи постійного проживання «під ключ».

Переваги «Архітектурного бюро А»:

 • відмінна якість послуг;
 • помірні ціни;
 • відповідність проекту очікуванням замовників;
 • досвідчені співробітники з великим досвідом;
 • допомога з вибором виконавця (будівельної компанії);
 • супровід будівництва в Україні на кожній стадії, аж до здавання готового об’єкта в експлуатацію.

Звертайтесь до «Архітектурного бюро А»! Ми знаємо, як побудувати найкращий котедж з терасою!

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект котеджів з терасою : часті питання

  Проект котеджів з терасою - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (5 голосів, у середньому 4.9 з 5)