розробимо разом з вами

Проект бані

Проект лазні/сауни

Для багатьох людей лазня – це не лише спосіб задоволення потреб особистої гігієни, а й місце, де можна розслабитись і відпочити після важкого робочого дня або тижня. До того ж миття в лазні надзвичайно корисне для здоров’я. Завдяки різкій зміні вологого та сухого повітря підвищується спротив організму температурним перепадам, покращується дихання, нормалізується стан шкіри. Для того щоб лазня служила вам не один рік, була функціональною, а головне, безпечною, слід довірити її будівництво професіоналам. Так ви будете впевнені в тому, що всі санітарні та протипожежні норми будуть дотримані.

Проектування лазні: ключові етапи та компоненти

Будівництво лазні (сауни) починається з розробки проекту. Проект — це основа та фундамент споруди, який допоможе уникнути помилок і нецільових витрат як на стадії будівництва, так і під час експлуатації. Процес проектування лазні (сауни) складається з наступних етапів:

 • Планування. Перший і найважливіший етап проектування лазні. Якщо припуститися помилки на цій стадії реалізації проекту, то всі інші етапи доведеться переробляти. В процесі планування складається креслення сауни з видом зверху. На плані закладаються основні розміри приміщення, вибирається розташування печі, полиць, джерел світла та іншого обладнання. Окрім банного комплексу, потрібно продумати розташування кімнати відпочинку. 
 • Проектування інженерних комунікацій. На цьому етапі визначається розташування систем опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання та каналізації. Продумане розташування інженерних систем забезпечує комфортні умови перебування в лазні.
 • Підбір та встановлення додаткового обладнання. Забезпечити максимальний комфорт лазні чи сауни допоможуть соляні блоки, стереосистема, парогенератор, обливний пристрій, освітлення тощо.
 • Розробка дизайнерського проекту. Зазвичай лазні оформляються в традиційному етно стилі з великою піччю та грубуватими меблями, а сауни – у стриманому та лаконічному скандинавському стилі. Але це несуворе правило. Сучасні лазні (сауни) будуються в стилях альпійське шале, модерн і навіть хай-тек.
 • Розробка проектної документації. Вона містить відомості про зовнішній вигляд, внутрішнє планування, конструктивні особливості та технології будівництва. Водночас обсяг і характер інформації можуть відрізнятися залежно від специфіки проекту. 

Під час проектування сауни необхідно суворо дотримуватись норм і правил безпеки. Тільки в цьому разі вона буде безпечною та комфортною для використання.

Розробка проекту лазні – це складний багатокомпонентний процес, який потребує високого рівня професіоналізму. Впоратися з цим завданням без допомоги компетентних архітекторів і дизайнерів неможливо. Замовити якісний проект лазні (сауни), створений за всіма інженерними канонами, можна в «Архітектурному бюро А». Ми побудуємо для вас стильну та функціональну лазню чи сауну, яка стане осередком спокою та гармонії у вашому стрімкому житті.

Особливості проектування лазні

У процесі розробки проекту лазні (сауни) необхідно врахувати масу деталей.

 • Площа лазні, архітектурні особливості будівлі. Проектування лазні передбачає складання обмірювального креслення, в якому враховується кількість поверхів, площа кожного приміщення: парної, басейну, кімнати відпочинку, душової кабіни, роздягальні, туалету, тренажерного залу тощо. Найбільш затребуваними вважаються одноповерхові проекти лазні та сауни. Однак нерідко зустрічаються і двоповерхові лазні з мансардою та терасою. На другому поверсі можуть розташовуватися кімнати для відпочинку, додаткова парна, сауна, санвузол. 
 • Розташування лазні. Вона може розташовуватися на вашій земельній ділянці, або в будь-якому іншому місці – біля озера, на галявині, на березі річки.
 • Призначення сауни (лазні). Вона може бути приватною чи громадською.
 • Матеріал. Для будівництва лазні найчастіше використовують дерево. Це може бути як оциліндрована колода, так і брус. Нерідко як матеріал для будівництва лазень використовується керамічна цегла або газобетон. 

Зазначені деталі обов’язково враховуються в процесі розробки креслень, схем та архітектурних планів. Виконати роботу такого рівня складності можуть лише фахівці з великим практичним досвідом. 

Замовити готовий проект лазні можна в «Архітектурному бюро А». Ми створимо комфортабельний простір для відпочинку та розслаблення. Ціна проекту залежить від його складності.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

«Архітектурне бюро А»: чому нам довіряють?

«Архітектурне бюро А» пропонує великий вибір готових проектів лазень і саун. За вашим бажанням наші інженери, архітектори та дизайнери розробить для вас ексклюзивний індивідуальний проект лазні “під ключ”. Досвід наших спеціалістів дає змогу запропонувати вам найкращі стилістичні та технічні рішення з урахуванням ваших побажань і бюджету. Окрім лазневих комплексів, ми будуємо будинки, котеджі та інші об’єкти житлової та комерційної інфраструктури від фундаменту до 100% готовності. Ми самостійно проектуємо та монтуємо комунікації та інженерні системи, займаємося монолітними роботами, зведенням стін і покрівлі. Також виконуємо весь комплекс робіт із внутрішнього оздоблення відповідно до проектної документації.

Архітектурне планування — це наша спеціалізація, в якій ми є експертами та із задоволенням виконуємо свою роботу. Наша команда реалізує дизайн-проекти в класичних і сучасних стилях. У своїй роботі ми використовуємо лише якісне обладнання та найкращі матеріали. Ми цінуємо ваш час і суворо дотримуємося термінів виконання робіт. 

Для консультації зверніться до наших менеджерів. Для цього зателефонуйте за вказаним номером телефону або заповніть форму для зворотного зв’язку. Фахівці «Архітектурного бюро А» нададуть відповіді на всі ваші запитання.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект бані : часті питання

  Проект бані - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (6 голосів, у середньому 4.5 з 5)