розробимо разом з вами

Проект магазину

Проект магазину у Полтаві

Проект магазину в жодному разі не можна довіряти дилетантам. Адже у комерційному закладі дуже важливою є ефективна віддача від кожного квадратного метра площі. Простір слід планувати так, щоб він оптимально сприяв прибутку. Врахувати всі деталі зможуть лише професіонали, здатні продумати та втілити у життя ідеальне зонування для збільшення середнього чека.

Виконуючи проектування магазинів, обов’язково потрібно враховувати маршрут, який правильно направлятиме покупців до мети. Оздоблення та кольорове рішення також впливають на потенційних клієнтів – вони приваблюють, провокують людей придбати те, про що вони раніше не замислювалися.

Кожна деталь у вдало збудованому магазині продає. Навіть стіни, колони та сходи тут перетворюються на промо-зони, не кажучи вже про спеціалізоване обладнання.

Чим проект торгового закладу відрізняється від документації для інших об’єктів?

Навіть проект маленького магазину (так званого «Біля дому» або «convenience store»), не кажучи вже про гіпермаркети та торгові центри, повинен враховувати масу нюансів. Для початку необхідно визначитися із завданнями, які об’єкт виконуватиме. Для цього визначають:

 • добову тривалість роботи закладу;
 • кількість покупців, яких власники планують обслуговувати щоденно;
 • товарообіг та його обсяги;
 • особливості використання торгових площ.

Потрібно розуміти, що в магазині важливі не лише торгові зали: необхідні складські приміщення, кабінети для адміністрації та комфортно обладнані кімнати для відпочинку персоналу. Також слід відповідально підходити до облаштування пожежних виходів, прихованого від відвідувачів під’їзду для розвантаження товарних постачань.

Чому варто замовити проектування магазину в архітектурному бюро?

У полтавському архітектурному бюро А можна замовити проект продуктового магазину, торгової точки на АЗС, бутіка одягу, супермаркету, міні-маркету косметики чи побутової хімії. Наші спеціалісти розуміють, що у розробці проєктної документації незначних деталей немає. Тому об’єкти, побудовані за нашими ескізами, завжди працюють на розвиток та процвітання бізнесу.

Як створюють готові типові проекти магазинів?

Якщо клієнт планує розмістити комерційний заклад у готовому будинку, фахівці детально вивчають сильні та слабкі сторони об’єкта. Після цього проводяться роботи з планування та зонування простору, вивчаються інженерні мережі. На основі досліджень та вже певних зон готується ескізний проєкт.
Будівництво магазину з нуля передбачає трохи іншу процедуру, хоча головні принципи ті самі:

 • підготовка ескізної документації;
 • розробка архітектурного проекту;
 • візуалізація;
 • дизайн проект;
 • робочий проект та складання кошторису;
 • узгодження документації (спочатку із замовником, потім із контролюючими органами).

Вартість проекту магазину та її складові

Якщо власник бізнесу бажає відкрити торгову точку в існуючій будівлі, підготовка документації обійдеться порівняно недорого. Будівництво магазину з нуля коштує дорожче. Ціна залежить від складності рішень планування, реальних можливостей для інтеграції комунікацій та кількості торговельного обладнання, яке потрібно підібрати. Також на витрати впливають необхідність дослідження ділянки, кількість виїздів фахівців на об’єкт.

Наша команда завжди орієнтується на бажання клієнтів. Але буває так, що замовники вимагають включити в технічне завдання рішення, які можуть негативно вплинути на готову будівлю. В такому разі професіонали, виявивши недоліки, ведуть переговори з клієнтом і пропонують альтернативні варіанти більш успішних і неризикованих рішень.

У компанії АБА працюють кваліфіковані проєктувальники, архітектори, візуалізатори та дизайнери. У штаті також є люди, які забезпечують грамотні рекламні рішення. Тому ми завжди несемо відповідальність за естетичність та надійність об’єктів. Дбаємо про безпеку покупців та персоналу. А якщо ви хочете побудувати мережу магазинів, про економічну складову співпраці з нашим бюро можна не турбуватися – на кожен наступний об’єкт надаємо 20% знижку.

Компанія АБА забезпечує авторський нагляд будівельно-монтажних робіт. Якщо типовий проект не задовольняє клієнта, пропонуємо індивідуальне проєктування. Будівля, зведена з нашою допомогою, буде приваблювати перехожих своєю неординарністю, що збільшить потік клієнтів.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект магазину : часті питання

  Проект магазину - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (7 голосів, у середньому 4.3 з 5)