розробимо разом з вами

Проект одноповерхового будинку з терасою

Проект одноповерхового будинку з терасою

Одноповерхові будинки та котеджі – це один із найбільш популярних форматів заміського житла. Насамперед цьому сприяють відносно низькі витрати на утримання будинку, невисока вартість його будівництва та звичні для мешканців мегаполісів архітектурні рішення. Таке житло зазвичай обирають молоді пари. Це ідеальний варіант для сімей з дітьми та людей похилого віку.

Проекти одноповерхових будинків мають простіші порівняно з двоповерховими маєтками конструктивні рішення, що позитивно позначається на вартості будівництва та проведенні ремонтно-оздоблювальних робіт. Але для того щоб оцінити всі переваги одноповерхового будинку, варто довірити його проектування професіоналам.

Замовити готовий проект одноповерхового будинку з терасою можна в «Архітектурному бюро А». Наша команда працює послідовно, чітко формулюючи завдання та узгоджуючи всі деталі із замовниками. Завдяки цьому після завершення всіх проектно-конструкторських робіт ви отримаєте проект, який повністю відповідатиме вашим очікуванням. Ми використовуємо інноваційні технології та сучасні архітектурні рішення на всіх стадіях реалізації проекту.

Розробка проекту одноповерхового будинку: етапи та базові складові

Проектування одноповерхового будинку складається з таких етапів:

 • Архітектурне планування. На цьому етапі визначається цільове призначення кожної кімнати, виділяються наступні зони: передпокій, вітальня, санвузол (сумісний або роздільний), спальня, кухня, веранда. Заздалегідь продумується розташування гаражу та господарських будівель (комори, майстерні, льоху).
 • Проектування інженерних комунікацій. Визначається розташування всіх інженерних систем: опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання та каналізації. Продумане розташування інженерних систем забезпечує комфортні умови проживання в будинку.
 • Вибір електротехнічного, сантехнічного та вентиляційного обладнання, місця встановлення обладнання та заземлення, виконання електромонтажних робіт.
 • Підготовка дизайнерського проекту. Використовуючи нестандартні архітектурні рішення, ви можете компенсувати компактні розміри одноповерхових заміських котеджів. Зробити це можна за допомогою просторої тераси, великих вікон, облаштування цокольного поверху. Дизайн будинку може бути виконаний у десятках різних стилів. Якщо ви хочете побудувати дачнийбудиночок з дерев’яними меблями та натуральними оздоблювальними матеріалами, обирайте етно стиль. Тим, хто комфортно почувається в оточенні каміна, меблів з масиву дерева, цегляної кладки та натурального каменю, підходить класичний стиль. Прихильникам сучасних інтер’єрів підійде хай-тек, мінімалізм або модерн.
 • Розробка робочої документації. Будівництво одноповерхового будинку потребує збирання необхідної документації. Виконати це завдання без допомоги компетентних архітекторів і дизайнерів неможливо.

Головна перевага одноповерхового будинку – його низька вартість. Завдяки відсутності серйозних навантажень на фундамент, сходових маршів і складних архітектурних форм, можна заощадити до 40% витрат у порівнянні з аналогічними спорудами з двома та більше поверхами.

Планування одноповерхового будинку з терасою: фактори, від яких залежить успіх проекту

Під час розробки проекту одноповерхового будинку з терасою враховується величезна кількість чинників, зокрема:

 • Площа земельної ділянки, тип рельєфу, стан ґрунту, близькість ґрунтових вод, наземних і підземних комунікацій. Від них залежатиме тип фундаменту будинку та планування підвального приміщення.
 • Запланований формат проживання. Це може бути масивний будинок для цілорічної експлуатації або невелика дача.
 • Розташування житлових і нежитлових приміщень. Під час розробки проектного плану необхідно мінімізувати кількість прохідних кімнат.
 • Розташування санвузлів і кухні. Вони повинні перебуватив місцях максимальної доступності.
 • Матеріал. Найбільшим попитом користуються будинки з цегли. На відміну від більшості інших матеріалів цегла відрізняється міцністю та високою довговічністю. З роками вона майже не втрачає своїх властивостей. Цегла здатна переносити високі статичні та динамічні навантаження. Якщо ви хочете збудувати свій майбутній будинок з дерева, то готовий дерев’яний брус буде чудовим рішенням. Будівництво одноповерхового будинку з бруса коштуватиме недорого. До того ж його зведення не потребує багато часу. Це екологічно чистий і корисний для здоров’я матеріал.
 • Актуальні стандарти та нормативи, що регламентують розміри кімнат, виходячи з кількості мешканців.

У процесі проектування одноповерхового котеджу також потрібно врахувати запланований рівень тепло- та шумоізоляції, наявність каміна, гаража  та ряд інших деталей.

конструктивна надійність
найкращі інженерні рішення
функціональність, краса та зручність
самодостатність
50+
клієнтів
10
нагород
260+
проектів

«Архітектурне бюро А»: чому нам довіряють?

Якщо ви хочете побудувати затишний і функціональний одноповерховий будинок, звертайтесь до «Архітектурного бюро А». Наша команда візьме на себе повний комплекс робіт – від створення концепції будинку з терасою до декорування та ландшафтного дизайну. Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб знизити ваші витрати, помітно скоротити тривалість будівельного процесу, раціонально використати всі матеріальні та фінансові ресурси.

Високий рівень професіоналізму, багаторічний практичний досвід і використання сучасних архітектурних технологій дають змогу нам продумати найдрібніші деталі, уникнути форс-мажорних ситуацій, забезпечивши безпеку експлуатації будинку. Команда «Архітектурного бюро А» спроектує для вас надійний та довговічний одноповерховий будинок з терасою для максимально комфортного проживання. Всі наші проекти поєднують у собі зручність, економічність, стильний дизайн та ергономічність. Розробка проекту здійснюється при постійному контакті з клієнтом, що гарантує відповідність підсумкового результату вашим запитам і побажанням.

Завдяки скоординованій роботі архітекторів, проектувальників інтер’єрів, інженерів, будівельників та дизайнерів ви отримаєте сучасний будинок вашої мрії, в якому неодмінно будете щасливі. Для консультації зателефонуйте за контактним номером телефону або заповніть форму для зворотного зв’язку. Наші фахівці уважно вивчать ваші побажання, складуть ескізні креслення та назвуть попередню вартість робіт.

Залишити заявку на розробку індивідуального проекту

  Ескізи, фасади та інші файли, які допоможуть нам створити картину Вашого дому, можна завантажити нижче
  Контактні дані
  Контактні дані

  Проект одноповерхового будинку з терасою : часті питання

  Проект одноповерхового будинку з терасою - як замовити?

  Замовити послуги наших фахівців можна через форму на сторінці або за номером телефону: +380 50 902 39 92

  Чому саме ми?

  • Конструктивна надійність. Гарантуємо повну відповідність рендерів. Одного разу візуалізований об'єкт ніколи не перетворюється на щось інше в процесі будівництва.
  • Занепокоєння. Ми дбаємо про здоров'я людей, які будуть усередині будівель: ретельно продумуємо вентиляцію, стежимо за екологічною чистотою будівельних матеріалів (при зведенні житлових будівель).
  • Знижки. Найголовніше – це вигідні умови співпраці. Якщо ви вже одного разу зверталися до бюро та отримали результат, на наступний проект ми пропонуємо знижку 20%.
  • Найкращі інженерні рішення. Авторський нагляд запобігає помилкам при найменшому натяку на них. У розпорядженні бюро достатньо готових проектів.
  (14 голосів, у середньому 4.1 з 5)